П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Депутати Шепетівської райради зібрались на сесію

Депутати Шепетівської райради зібрались на сесію

Депутати Шепетівської райради зібрались на сесію

Депутатський корпус Шепетівськох районної ради зібрався на 5-му сесійному засіданні. Із загальної кількості, присутній 31 обранець.

Депутати розглянуть понад 30 питань порядку денного, тому планують засідати без перерви, аби оптимально та оперативно опрацювати кожне.

На початку сесійного засідання присутні обговорили 5 пропозицій, які планується додати до загального переліку питань порядку денного.

Три з них, а саме звернення від партії “Європейська солідарність“ про звернення до Міноборони щодо використання військових частин у районі; звернення від партії “За майбутнє” щодо перевезень у районі та звернення Білогірської ОТГ щодо землеустрою у громаді, депутати одноголосно підтримали.

Звернення від партії “Слуга народу” про звернення до ВРУ щодо підтримання закону про народовладдя (рефендум) підтримали 19 депутатів, а тому воно недійсне.

Окремі обговорення розгорнулись навколо звернення Шепетівської міської ради щодо безоплатної передачі КП Шепетівський ЦПМСД у власність Шепетівської міської територіальної громади.

На попередніх засіданнях профільних комісій лише окремі підтримали це рішення.

До присутніх звернулась депутатка Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина. Вона закликала не виносити дане питання на розгляд чинної сесії, спрямувавши його на додаткове довивчення.

Важливо детально вивчити це питання та обговорити його, як з головами ОТГ, амбулаторіями району, – підсумувала Світлана Павлишина.

Її позицію підтримав голова Ленковецької громади Юрій Криворчук. З його слів із ними, як адміністрацією, та його колегами з інших ОТГ дане питання не обговорювали.

У підсумку, це питання на розгляд сесії не винесли, оскільки його підтримали 19 депутатів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.