Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Депутати Ямпільської ТГ зберуться на сесію

Депутати Ямпільської ТГ зберуться на сесію

Депутати Ямпільської ТГ зберуться на сесію

Чергове сесійне засідання Ямпільської ТГ анонсують на прийдешню середу, 22 грудня. Інформацію про це оприлюднили на офіційному сайті держустанови 17 грудня.

На сесійному засіданні обранці громади мають розглянути понад 20 питань порядку денного. Зокрема обговорюватимуть і ключові для громади проєкти: бюджет громади на наступний рік, план роботи Ямпільської селищної ради та її виконавчого комітету на І півріччя 2022 року. Крім того, внесуть зміни до програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Ямпільської селищної ради на 2020-2022 роки. 

На сесії мають встановити розмір батькіської плати за харчування дітей, погодити кандидатури старост сіл та розглянути програму розвитку житлово-комунального господарства Ямпільської селищної ради на 2022 рік.

Також на порядку денному: програми фінансової підтримки лікарні, фінансової підтримки хворим Ямпільської селищної ради нефрологічного профілю на 2022 рік, програма розвитку житлово-комунального господарства Ямпільської селищної ради на 2022 рік, програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів на 2022 рік. Планують розглянути й земельні та соціальні питання краю.

Сесія відбудеться у приміщенні сільради о 13:00.

Популярні пости