П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Діана Костюк: ортодонтія – це історія про результат, над яким потрібно стабільно працювати

Діана Костюк: ортодонтія – це історія про результат, над яким потрібно стабільно працювати

Діана Костюк: ортодонтія – це історія про результат, над яким потрібно стабільно працювати

Якщо стоматологічне лікування порівняти зі спортом, то терапія була б однозначно спринтом. Адже, аби досягти “фінішу” – усунути проблему, діяти потрібно чітко та швидко. Ортодонтичне лікування – марафон. Тут для успішного результату слід врахувати та прорахувати наперед усі нюанси “забігу”.

Залежно від ситуації, пластинки носяться близько 7 років, брекети – від 1 до 1,5 років. План лікування прописується наперед поетапно,- розповідає лікарка-ортодонтка “Фенікс -Дент” Діана Костюк, – але всі затрачені ресурси, час та робота, варті результату – пацієнт може вільно усміхатися.

Саме це, каже пані Діана, надихає її у роботі найбільше – можливість дарувати усмішки. Фах стоматолога лікарка обрала ще у школі, тому у 2011 році стала студенткою медвишу у Вінниці. Вже у студентські роки вона визначилась у вужчій спеціалізації – ортодонтії.

Ортодонт – той стоматолог, що усуває вади прикусу, – пояснює Діана Костюк. – Ця віха медицини постійно розвивається та вдосконалюється, а тому, аби бути більш ефективною для своїх пацієнтів, я постійно навчаюсь. У роботі мене надзвичайно мотивує моя наставниця, лікарка із неймовірним досвідом Надія Сондей. Пані Надія не лише ділиться своїм досвідом, а й власним прикладом надихає до постійного розвитку.

Так, пані Діана, як і її колеги із “Фенікс -Дент”, поглиблює власні академічні знання та практичний досвід, беручи участь у міжнародних та українських форумах, тренінгах та навчаннях.

Я планую здобути додаткові знання, аби працювати із елайнерами. Це така прозора капа, якою коригують прикус. Наразі я працюю із пластинками та брекет-системами, – розповідає Діана Костюк.

Наймолодшій пацієнтці Діани Костюк – 5 років. Ортодонтка розповідає, вчасне діагностування дозволяє запобігти подальшим ускладненням.

Неправильний прикус – не лише про естетику, а й здоров’я. Прикус впливає на поставу, лицьові м’язи та кровообіг, – пояснює пані Діана. – Як мама двох донечок, я знаю, наскільки сильно батьки переймаються та опікуються здоров’ям своїх дітей. Як лікарка, розумію відповідність за раннє діагностування та наслідки, яких можна уникнути, якщо вчасно звернутись до стоматолога. Тому ми з моїми колегами активно пропагуємо цінності медичної просвіти. Зустрічаємось із сімейними та лікарями-педіатрами, батьками дітей та розповідаємо про ключові маркери, на які слід звернути увагу при огляді дитини. Я та всі мої колеги із “Фенікс -Дент” відкриті до комунікації та консультацій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.