Субота, 13 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » “Діти – дітям”: у Шепетівці відбувся захід для малечі

“Діти – дітям”: у Шепетівці відбувся захід для малечі

“Діти – дітям”: у Шепетівці відбувся захід для малечі

Однойменний захід для дітей, що змушені були полишити свої домівки, відбувся у Шепетівці. Його організували, аби допомогти наймолодшим українцям відволіктись від стресової ситуації, адаптуватись, знайти нових друзів. Для дітей організували майстер-класи, тренінги, ігри та розваги.

Учасники заходу могли знайти для себе заняття на свій смак, або ж просто відпочити.

– Цікаві майстер-класи, ігри, розваги, подарунки та смаколики – усе це подарували нашій малечі Шепетівська дитяча художня школа, фахівці будинків культури громади та бібліотек. Дітки разом із батьками мали можливість повправлятися в акторській майстерності, стати учасниками етномайстеркласів, розфарбувати світ яскравими фарбами на сеансі аквагриму, насолодитися справжніми картинами-шедеврами юних художників Шепетівської громади, – розповідають у Шепетівській міській раді.

Доєднався до події “Зірковий десант”: Олександр Педан, Вадим Мичковський (Дядя Жора), Леся Нікітюк, Тетяна Гаврилюк та інші.

– Дитячі щирі посмішки – це те, що вселяє в нас щоденну віру в перемогу та мир! Світлі та теплі емоції сьогодні необхідні кожному, особливо нашим маленьким героям, які проявляють неабияку мужність та сміливість, – додають організатори.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.