Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » До Дня Захисника та Захисниці громади Шепетівщини вшанували полеглих Оборонців

До Дня Захисника та Захисниці громади Шепетівщини вшанували полеглих Оборонців

До Дня Захисника та Захисниці громади Шепетівщини вшанували полеглих Оборонців

Сьогодні, 1 жовтня, в Україні вшановують одне із вагомих та сакральних свят – День Захисника та Захисниці. Цього дня ми дякуємо усім українським оборонцям, а також вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, захищаючи країну.

У неділю, 1 жовтня, у Шепетівці відбувся мітинг-реквієм.

У День Захисників та Захисниць України Шепетівська громада схилила голову у загальнонаціональній хвилині мовчання під час мітингу-реквієму. Герої не вмирають!

Мітинг-реквієм у Шепетівській ТГ. світлини – фб-профіль Шепетівської міської ради

Напередодні у Крупецькій ТГ працівники сільської ради вшанували пам’ять загиблих Захисників та Захисниць України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Покладання квітів на Алеї пам’яті у Крупецькій ТГ
Покладання квітів на Алеї пам’яті у Крупецькій ТГ

Згадуючи героїчний спротив полеглих воїнів, ми схиляємо голови в скорботі та дякуємо за їхню жертовність заради майбутнього вільної України, правди і справедливості. Присутні вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Алеї пам’яті та до пам’ятників воїнам УПА. Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих Героїв-Захисників, справжніх патріотів, які з честю виконали свій військовий обов’язок. Своє життя до останнього подиху вони присвятили служінню Батьківщині.

Покладання квітів до пам’ятника воїнам УПА у Крупецькій ТГ

У населених пунктах Полонської ТГ вшанували загиблих Героїв.

Напередодні Дня Захисників та Захисниць України у населених пунктах громади відбувалися різноманітні заходи, які засвідчили шану і повагу усім, хто носить горде звання – Захисник України. Бесіди в бібліотеках та школах, книжкові виставки, покладання квітів до пам’ятних знаків та могил загиблих воїнів-земляків. На завершення в Центральному будинку культури відбувся благодійний поетичний вечір за участі нашої землячки, поетеси Ірини Колодзінської “Разом до перемоги”. По закінченні зустрічі усі учасники вшанували пам‘ять Героїв, які віддали своє життя за свободу України, та запалили лампадки на алеї слави загиблих земляків, – написав Франц Скримський, Полонський міський голова.

Головне фото: мітинг-реквієм у Шепетівській ТГ. Світлини – фб-профіль Шепетівської міської ради

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.