Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » До Хмельницького приїде омбудсмен з прав людини, аби зустрітися з сім’ями полонених та зниклих Захисників

До Хмельницького приїде омбудсмен з прав людини, аби зустрітися з сім’ями полонених та зниклих Захисників

До Хмельницького приїде омбудсмен з прав людини, аби зустрітися з сім’ями полонених та зниклих Захисників

До Хмельницького з візитом приїде Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. Про це йдеться на сторінці Офісу Омбудсмена України. 

Дмитро Лубінець приїде 29 червня. Він зустрінеться з сім’ями військовополонених та зниклих безвісти Захисників України. У зустрічі можуть взяти участь лише члени сімей військовослужбовців частин та підрозділів Сил оборони України, що дислокуються у місті Хмельницький та Хмельницькій області, – йдеться у повідомленні.

Під час цієї зустрічі родини зможуть поставити запитання, що стосуються їхніх близьких. На них омбудсмен відповідатиме спільно з представниками інших інституцій.

– Розумію кожного, хто чекає вдома близьку людину, тому для мене вкрай важливо надати відповіді на запитання родичів військовополонених і зниклих безвісти, – наголошує Уповноважений.

Реєстрація учасників на подію здійснюватиметься до 16:00 28 червня 2023 року за номерами телефонів: 098 253 03 20 та 067 384 39 81.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.