Середа, 28 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » До команди Шепетівського ЦМПСД долучились дві нові лікарки

До команди Шепетівського ЦМПСД долучились дві нові лікарки

До команди Шепетівського ЦМПСД долучились дві нові лікарки

Команду медиків Шепетівського «Центру первинної медико-санітарної допомоги» підсилили дві нові лікарки. Про це повідомив очільник Центру.

– Обидві наші лікарки – випускниці престижних українських медичних вишів, – розповідає Андрій Нечипорук. – Вони мають високі фахові знання,які успішно на досвіді закріпили в інтернатурі. Їм відкриваються хороші перспективи кар’єрного розвитку, котрих зможуть досягти в нашому центрі.

Сімейна лікарка в амбулаторії загальної практики сімейної медицини номер 2 – Улляна Ремешило. У 2019 році дівчина закінчила Тернопільський національний медичний університет. Інтернатуру проходила на базі Вінницького національного медичного університету та Шепетівського ЦПМСД.

– Я переконана, в моїй роботі головне – встановити максимальний контакт з пацієнтом. Адже ми лікуємо не хвороби – ми лікуємо людей, – коментує фахівчиня. – У професії сімейного лікаря надважливим є пропагувати профілактику захворювань та боротися з міфами.

Записатись до Улляни Ремешило можна, зателефонувавши за номером: +38 (050) 966 53 49.

Діана Прохорчук працює в амбулаторії загальної практики сімейної медицини номер 3. У 2019 році вона закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “лікувальна справа”. Інтернатуру проходила на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова та Шепетівського центру ПМСД.

– У своїй роботі я дотримуюсь принципу – робити все можливе для покращення та збереження здоров’я моїх пацієнтів, а тому постійно вдосконалюю свої знання та вміння у професії, – говорить Діана Прохорчук.

Укласти декларацію з лікаркою можна за телефоном: +38 (098) 525 94 65.

Поповнення кадрового складу Шепетівського центру первинної медико-санітарної допомоги сприятиме охопленню більшої кількості пацієнтів та підвищенню якості медичних послуг, переконані в адміністрації установи.

Раніше ми писали про За перші години роботи вакцинального центру у Шепетівці від COVID-19 провакцинували понад 200 людей

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.