Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » До уваги жителів Шепетівського району: відсьогодні заборонено куріння в громадських місцях

До уваги жителів Шепетівського району: відсьогодні заборонено куріння в громадських місцях

До уваги жителів Шепетівського району: відсьогодні заборонено куріння в громадських місцях

Відсьогодні, з 11 липня 2022 року, заборонено будь-яке куріння в громадських місцях. Окрім цього, збільшуються штрафи за продаж неповнолітнім тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них. Детальніше про нововведення читайте в матеріалі.

На виконная вимоги Директиви 2014/40/ЄС та Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну, у грудні минулого року Верховна Рада ухвалила Закон №1978, який значно посилює антитютюнові обмеження.

Норми Закону спрямовані на зменшення привабливості тютюнових виробів, захист від впливу вторинного тютюнового диму, викидів від електронних сигарет та аерозолю тютюнових виробів для нагрівання в публічних приміщеннях тощо, – йдеться в дописі на фейсбук-сторінці Верховної Ради України.

Отож, вже заборонено вживати у громадських місцях електронні сигарети, пристрої для нагрівання, кальяни, трав’яні вироби, а також звичайні цигарки. Така заборона діє й щодо закладів громадського харчування, де вже не буде зон або приміщень для куріння. На порушників чекає штраф у розмірі до 350 грн, а для закладів – до 15 000 грн.

Також заборонений продаж особам, які не досягли 18 років, тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їхнім вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, заправних контейнерів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їхнього згоряння.

За продаж неповнолітнім тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них передбачений штраф у розмірі 1020 грн, в разі ж повторного порушення протягом року – 10 200 грн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.