Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » До вихованців Плужненського ліцею завітали енергетики Хмельницької АЕС

До вихованців Плужненського ліцею завітали енергетики Хмельницької АЕС

До вихованців Плужненського ліцею завітали енергетики Хмельницької АЕС

Учнів Плужненського ліцею, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, у переддень Святого Миколая вже традиційно відвідали хмельницькі атомники.

Колектив управління виробничо-технічної комплектації другий рік поспіль підтримує вихованців цього закладу. На чолі із заступником генерального директора із забезпечення виробництва Володимиром Гуменюком представники УВТК та працівники ВП «Централізовані закупівлі» придбали необхідні для закладу речі та подарунки й вирушили на гостини до своїх підопічних, – розповідають у Хмельницькій АЕС.

З особливим щемом згадують свій попередній візит працівниці управління:

“Дуже кортіло побачити вихованців закладу, які підросли, та виконати їх прохання. Для хлопчаків приготували за їх побажаннями тренажер та набір гантелей, для дівчаток – ляльки та картини для розпису за номерами. А ще закупили багато настільних ігор, щоб урізноманітнити дозвілля дітлахів.”

До ініціативи УВТК приєдналися й інші нетішинці.

Зокрема згуртувалися мешканці будинку 23 по вул. Варшавська. На пропозицію працівниці бухгалтерії Лариси Бєлаш вони зібрали одяг, взуття та кошти, щоб придбати смаколики для дітей. А за кошти, зібрані колективом служби фіззахисту, закупили смачне печиво та рогалики, – додають енергетики.

Отож, атомники вирушили до Плужного, щоб звеселити діток, які залишилися у закладі цього вихідного дня. Учні ліцею ще до сніданку зустріли гостей, приготувавши невеличке віршоване привітання, а директор Ростислав Конончук вручив подяку та картину, розписану дітьми.

– Працівники ХАЕС передали для закладу технічні засоби для навчання, серед яких: інтерактивна дошка, спортивний інвентар, речі, іграшки та солодощі. Кожен вихованець ліцею отримав солодкий подарунок від Хмельницької АЕС та її профспілкової організації, – наголосили в установі.

Директор Плужненського ліцею Ростислав Борисович розповідає, що нині у закладі навчаються 126 дітей від 6 до 16 років. Частина учнів відпочатку воєнних дій знаходяться у Польщі, де проходять навчання за комбінованою програмою.

Цього року заклад отримав статус ліцею, отож вже наступного року на навчання прийматимуть учнів десятих класів. Це дозволить дітям довший час залишатися під опікою вихователів, а разом з тим опановувати ази однієї з професій. Для дівчат є кабінет швейної справи, а для юнаків хотіли б відкрити профіль для здобуття фаху водіїв та слюсарів з ремонту техніки, – зазначив Ростислав Борисович.

Попри труднощі, заклад розвивається, а його вихованці та працівники, як і кожен з нас, просять Святого Миколая виконати головне бажання – Перемоги та Миру нашій державі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.