Середа, 23 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Донати на помсту: Притула і Стерненко оголосили збір на дрони-камікадзе

Донати на помсту: Притула і Стерненко оголосили збір на дрони-камікадзе

Донати на помсту: Притула і Стерненко оголосили збір на дрони-камікадзе

Шоумен Сергій Притула і волонтер Сергій Стерненко збирають гроші на українські дрони-камікадзе RAM ІІ UAV. Про це Сергій Притула написав у Facebook. Збір триває до 12:00 11 жовтня.

Друзі, збираємо на помсту!!! Ми планували з Сергієм Стерненком розпочати цей збір 12 жовтня, але бункерний виродок вніс свої корективи. Розпочинаємо вже! – йдеться у дописі.

Українці активно долучилися до зборів на «помсту». Менш, як за годину, лише на рахунок Сергія Стерненка українці перерахували 12 млн гривень.

Відзначимо, що до такого збору долучаються всі: і діти, які збирали на іграшки чи поїдку, так і дорослі, які перекидали десятки тисяч гривень відразу. У коментарях мами писали, що дітям ідея дяді Сергія дуже сподобалася, тому віддавали все, що назбирали.

За 7 годин зборів сукупно із Сергієм Стерненко ми зібрали вже понад 206 000 000 гривень. І ми не зупиняємось! Збір триває до сьогодні до 12.00! Судячи з усього, з цього збору вийдуть не тільки дрони, але й…Ні, ну ось так зразу я вам все не викладу…Донатьте, друзі! – зазначив Притула.

ПриватБанк – за посиланням

IBAN: UA173052990000026008046715893

PayPal: serhiy.prytula.kyiv@gmail.com

Монобанк Сергія Притули – за посиланням

Монобанк Сергія Стерненка – за посиланням (карта: 5375411200871908)

Що відомо про дрони RAM II UAV

RAM ІІ UAV побудовані на базі одного з найкращих українських БПЛА – Лелека-100 від компанії DEVIRO. У безпілотника – електричний двигун, завдяки чому його майже не чутно під час роботи. У компанії заявляють, що RAM ІІ може провести у повітрі майже годину, пролетівши до 30 кілометрів. Він може нести на собі до 3 кілограмів вибухівки та влучати у ціль з точністю до одного метра.

Також у беспілотника є Full HD-гіростабілізаційна камера з 10-кратним оптичним зумом, що полегшує ідентифікацію цілі. Головною особливістю є активна система візуального відстеження об’єкту, що дозволяє зафіксувати ціль у режимі реального часу, відстежувати її переміщення та реагувати на неї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.