Понеділок, 15 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Донжуан із сайту знайомств ошукав мешканку Хмельниччини на “кругленьку” суму в доларах

Донжуан із сайту знайомств ошукав мешканку Хмельниччини на “кругленьку” суму в доларах

Донжуан із сайту знайомств ошукав мешканку Хмельниччини на “кругленьку” суму в доларах

На Хмельниччині 48-річну жінку, яка в жовтні цього року познайомилась на сайті знайомств з іноземцем Девідом, ошукали на 1500 доларів.

– Через декілька днів після знайомства від іноземця надійшов електронний лист, у якому він розповів своїй новій знайомій, що приготував для неї подарунок і планує надіслати поштою. Жінка одразу надала йому свою адресу та контактні дані. Невдовзі чоловік сповістив, що вже відправив посилку і її можна відстежити, скориставшись вебсайтом поштової компанії,  – розповідають у поліції Кам’янеччини.

2 листопада на електронну адресу потерпілої надійшло повідомлення начебто від поштової компанії. У ньому йшлося про те, що посилка затрималась на кордоні через те, що всередині знаходяться грошові кошти. ​Тому адресату необхідно сплатити штраф за порушення правил здійснення міжнародних пересилок у сумі 1 500 доларів США.

Потерпіла того ж дня перерахувала через мобільний додаток на вказаний рахунок шахраїв 55 350 гривень, що відповідало вказаній сумі так званого штрафу. Після цього і посилка, і новий знайомий, і так звана поштова компанія зникли разом з грошима потерпілої, – додали у районному управлінні поліції Кам’янеччини.

У поліції вкотре закликали не довіряти незнайомцям в інтернеті, не повідомляти їм свої контактні дані, а тим паче не здійснювати жодних переказів коштів на рахунки невідомих людей чи організацій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.