Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » “Доступні ліки”: жителям Хмельниччини виписали понад 600 тисяч е-рецептів

“Доступні ліки”: жителям Хмельниччини виписали понад 600 тисяч е-рецептів

“Доступні ліки”: жителям Хмельниччини виписали понад 600 тисяч е-рецептів

У 2023 році жителям Хмельниччини виписали понад 630 тисяч електронних рецептів на «Доступні ліки».

Джерело: голова Національної служби здоров’я України Наталя Гусак під час прессніданку з представниками регіональних медіа Хмельниччини.

За цими рецептами НСЗУ вже сплатила за ліки 75,5 мільйонів гривень. 722 аптеки у Хмельницькій області є учасницями програми.

Важливо, щоб кожен українець, який потребує ліків за програмою реімбурсації, знав про таку можливість та міг отримати ліки недалеко від дому. З початку 2023 року мешканцями Хмельниччини погашено 526 тисяч е-рецептів із 630 тисяч виписаних, тобто 83,4%, – зазначає Голова НСЗУ.

Щоб роширити доступність програми реімбурсації «Доступні ліки» для пацієнтів, каже Гусак, необхідна тісна взаємодія Національної служби здоров’я України з місцевою владою.

Зокрема це аналіз наявної на місцях аптечної мережі у співвідношенні з кількістю жителів громад, стимулювання аптек доєднуватися до програми, розв’язання проблем транспортного сполучення з населеними пунктами, де є аптеки з «Доступними ліками». Також необхідно покращувати інформування пацієнтів про можливості й переваги програми «Доступні ліки». Попри воєнний стан, програма реімбурсації продовжує розширюватись. Загалом у переліку наразі є понад 500 найменувань препаратів. Ми готові забезпечити потреби всіх українців, яким необхідні ліки, – сказала Гусак.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.