Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Досвід громад: волонтерська Ганнопільщина

Досвід громад: волонтерська Ганнопільщина

Досвід громад: волонтерська Ганнопільщина

“Наша громада не втомлюється”, каже Маргарита Медведюк, голова Ганнопільської ТГ. Про те, як допомагають тим, хто на передовій, та підтримують тих, хто в тилу, – у тексті.

Ганнопільська громада, як і всі у Шепетівському районі, з перших днів повномасштабної війни взялась до забезпечення гуманітарного фронту. Тут до волонтерства долучаються всі: проводять акції у навчальних та соціальних закладах, краяни об’єднуються для волонтерських ініціатив. Їх, каже голова громади Маргарита Медведюк проводять, як самостійно, так і в кооперації із сусідніми Берездівською, Славутською, Улашанівською, Нетішинською та Крупецькою громадами.

Місцеві господині готують смаколики

– Ми збираємо кошти, продукти, речі, – розповідає Маргарита Медведюк.- Проводимо благодійні збори та заходи. Наша громада не втомлюється і ми дякуємо нашим військовим за можливість їм допомогти.

Благодійний ярмарок у Довжівському ліцеї
Благодійний турнір з риболовлі

Також у громаді організовують благодійні ярмарки та збори. Виручені кошти передають на потреби війська або купують військові “смаколики” для земляків. Однією із таких покупок став тепловізор. Ганнопільці жартують: “ворог не сховається!”.

– Одне з головних завдань – зберегти життя нашим Захисникам і водночас допомогти їм ефективніше виконувати бойові завдання. Тому ми робимо акцент на закупівлі та передачі на фронт необхідного майна. За потребою військового з нашої громади, вчора передали тепловізор на Донеччину, який дозволить фіксувати переміщення ворога у темну пору доби, щоб далі успішно його знищувати. Тепловізор купили за кошти, які зібрали працівники інклюзивно-ресурсного центру, ЦНАПу та Ганнопільської сільської ради. До посилки поклали також: чоботи, шкарпетки, рукавиці, шапки, водонепроникне військове пончо та смаколики. Знаємо, що їм там так непереливки, але дуже сподіваємось, що Захисникам стане тепліше від нашої турботи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.