П’ятниця, 9 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Довгожителька з Ганнопільської громади відзначила 100-річний ювілей

Довгожителька з Ганнопільської громади відзначила 100-річний ювілей

Довгожителька з Ганнопільської громади відзначила 100-річний ювілей

Поважну мешканку громади вітали з днем народження цими днями на Ганнопільщині. Надія Іллівна Мастерчук із села Глинники 18 квітня відзначила столітній ювілей.

Пані Надія народилась і все життя прожила на Ганнопільщині. Краяни розповідають, що їх землячка – надзвичайно сильна жінка, яка є прикладом новому поколінню.

З 18 років Надія Іллівна працювала дояркою.

Доїла 20 корів тричі на день.

У роки Другої світової чоловік пані Надії не повернувся з фронту, тож жінка, крім роботи, сама виховувала двох донечок, будувала свій будинок та важко працювала на полі.

– Ця сильна жінка є прикладом новому поколінню: своїм дітям, трьом онукам, чотирьом правнукам і двом праправнукам. Рідні огортають її своїм теплом, турботою і повагою, на які вона дійсно заслуговує. Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ, – кажуть про землячку у громаді.

Вітали поважну мешканку і покоління її родини, і земляки.

– Гості побажали ювілярці міцного здоров’я, родинного затишку, шани й турботи від рідних, життєвих гараздів, а також висловили їй вдячність за добросовісну, невтомну працю, за яскравий приклад людяності, мужності та сили волі. Тож, від імені усієї громади бажаємо Вам, Надіє Іллівно, у цей святковий день душевного спокою, мирного неба над головою і нехай Бог оберігає Вас і всю Вашу родину! – зазначають у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.