Субота, 20 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Два “золота” Кубку світу вибороли нетішинські самбісти

Два “золота” Кубку світу вибороли нетішинські самбісти

Етап Кубку світу серед молоді та дорослих відбувся на Кіпрі (у Ларнаці). Між собою змагалися збірні із 14 країн світу.

Перемогу у Кубку здобула українська збірна, у її складі – двоє нетішинських спортсменів, котрі вибороли перші місця.

Значний внесок у спільну перемогу вихованців заслуженого тренера України Геннадія Горохова, які вибороли золоті нагороди турніру. Серед спортсменів 18-20 років «золото» здобув Василь Сидор у вазі 71 кг. Переможцем етапу Кубку світу серед дорослих став Ярослав Давидчук (98 кг).

Делегація спортсменів також побувала на патріотичному заході, який проводила українська громада на Кіпрі. Крім того, спортсмени відвідали секцію з самбо у місті Айа-Напа, де займаються діти з України, які через війну оселилися на Кіпрі. Маленькі самбісти зраділи можливості поспілкуватися з титулованими спортсменами, зробити фото на згадку з чемпіоном Європи й призером чемпіонату світу Ярославом Давидчуком.