Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Двоє Воїнів із Шепетівської громади загинули, захищаючи Україну від росіян

Двоє Воїнів із Шепетівської громади загинули, захищаючи Україну від росіян

Двоє Воїнів із Шепетівської громади загинули, захищаючи Україну від росіян

Двоє Оборонців із Шепетівської громади загинули на російсько-українській війні. Трагічну звістку у громаді повідомили сьогодні, 19 грудня.

Звільняючи Україну від окупантів, 16 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку, в результаті атаки FPV-дроном, загинув наш земляк – солдат Захаров Віталій Володимирович, 1974 року народження, гранатометник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини, який внаслідок вогневого ураження отримав поранення, несумісне з життям. У глибокій жалобі жителі Шепетівської громади розділяють біль непоправної втрати найріднішої людини та щиро співчувають родині загиблого Захисника.

Виконавши військовий обов’язок та виявивши мужність та стійкість у бою за Україну на Донецькому напрямку, 14 грудня 2023 року загинув Середюк Андрій Миколайович, 1999 року народження, номер обслуги мотопіхотного взводу мотопіхотної роти військової частини. Жодні слова не вгамують страшного й пекучого болю цієї втрати. Шепетівська громада висловлює глибокі співчуття згорьованій родині та близьким Воїна. Сумуємо разом з вами й підтримуємо в годину скорботи.

Дату та час прощання із Захисниками громаді повідомлять згодом.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.