Субота, 19 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Двоє захисників з Ізяславської громади загинули на війні

Двоє захисників з Ізяславської громади загинули на війні

Двоє захисників з Ізяславської громади загинули на війні

Віддали своє “сьогодні” за мирне “завтра” цілої країни: звістку про загибель двох захисників із своєї громади повідомили на Ізяславщині. Тут прощатимуться з Героями із Білогородки та Радошівки. Воїни загинули, захищаючи Україну.

Заступник командира гірсько-штурмового батальйону з морально-психологічного забезпечення Ярослав Степанюк загинув 26 липня. Захисник родом із Радошівки.

Ізяславська громада, низько схиляючи голови перед світлою пам’яттю вірного сина України, розділяє біль тяжкої втрати і висловлює співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна пам‘ять, честь і шана новітньому Герою! – зазначають в громаді.

Від отриманих на війні важких травм загинув житель Білогородки Володимир Прокопчук. Він був одним із тих, хто без вагань у перші дні великої війни став на захист України.

Сьогодні важка звістка облетіла наше село. Ми втратили свого Героя, який віддав життя за наший з вами спокій, за Україну… Ми хочемо, щоб його пам’ятали всі! Герої не вмирають!
Прокопчук Володимир Йосипович одразу, 25 лютого, не вагаючись ні хвилини, пішов захищати свободу та волю українців. На жаль, був важко поранений 10 травня і відсьогодні буде вічно служити у небесному війську. Висловлюємо щирі співчуття рідним!
– написала односельчанка загиблого Героя Оксана Драгомирецька.

Про дату зустрічі Героїв та чин поховання наразі у громаді не повідомляють.

Світла пам’ять нашим захисникам!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.