П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Двоє захисників з Шепетівського району загинули на війні

Двоє захисників з Шепетівського району загинули на війні

Двоє захисників з Шепетівського району загинули на війні

Цими вихідними стало відомо про загибель двох Героїв, які родом з Ізяславської та Славутської громад, що на Шепетівщині.

Розвідник-навідувальник розвідувального відділення розвідувального взводу 3 десантно-штурмового батальйону, солдат Олександр Мельник з Радошівки Ізяславської ТГ загинув 15 липня під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Людина з великим серцем, зразковий сім’янин, хороший друг, справжній патріот України. Ні з чим не зрівняти горе, смуток і біль від втрати найріднішої людини, які лягли на плечі дружини, дітей, онука, рідних…У цю гірку мить щиро поділяємо горе родини, разом із всією Ізяславською громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Ізяславщина завжди буде пам’ятати ім’я Героя, який захищав мирне українське населення від ворога, виборював мирне майбутнє всім нам та поплатився найціннішим – своїм життям. Вічна пам’ять та доземний уклін тобі, наш мужній Герою! – кажуть в громаді.

Сьогодні, 18 липня, в останній шлях проводжають свого Героя у Славутській громаді. 20-річний Сергій Сищук загинув, захищаючи Україну.

Загибель кожного нашого захисника – важка втрата для усіх нас. Ми маємо зробити все для того, аби Україна, яку ми сьогодні захищаємо на всіх можливих фронтах і за незалежність якої гине цвіт нашої нації, не спиняла свого розвитку, була кращою та сильнішою. Ми в боргу перед тими, хто пішов з життя за неї, ми в боргу перед тими, хто прийде. Будьмо сильними, будьмо мудрими. Все буде Україна!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.