П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Двох мешканців Шепетівщини ошукали псевдобанкіри: потерпілі втратили майже 24 000 гривень

Двох мешканців Шепетівщини ошукали псевдобанкіри: потерпілі втратили майже 24 000 гривень

Двох мешканців Шепетівщини ошукали псевдобанкіри: потерпілі втратили майже 24 000 гривень

На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох людей на майже 24 тисячі гривень. За якою схемою діяли зловмисники, виманюючи гроші з громадян, та як не потрапити на їх “гачок” – далі в матеріалі.

До 57-річного жителя селища Понінка зателефонував шахрай, що представився працівником служби безпеки банку. Зловмисник під приводом покращення ступеня захисту банківського рахунку випитав у пенсіонера реквізити банківської картки, після чого з його рахунку зникло 3 тисячі гривень.

  • Ще один потерпілий з Білогірщини також був ошуканий псевдобанкіром. 51-річний чоловік повідомив шахраям дані банківської картки і втратив більше 20 тисяч гривень, – розповідають у поліції.

Працівники поліції наразі розпочали кримінальні провадження та встановлюють обставини вище згаданих подій.

  • Пам’ятайте, шахраї вдаються до різних хитрощів, щоб заволодіти вашими коштами. Так, під виглядом банківських працівників вони пропонують різні послуги: підвищення ступеня захисту рахунку, поновлення анкетних даних, перевипуск картки та інше. Дані, які отримують від громадян, використовують для отримання доступу до їхніх банківських рахунків, – зазначили в установі.

Тож, якщо до вас телефонують з банку, радимо перевірити інформацію, самостійно зателефонувавши за офіційним номером вашої банківської установи.

  • Аби не потрапити у пастку до зловмисників, нікому не повідомляйте особисті дані, реквізити банківських карток, а також жодних кодів та паролів, – наголосили у Шепетівському РУП.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.