Субота, 4 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Двох жителів Шепетівщини ошукали онлайн: у поліції пояснюють як не стати жертвою шахраїв

Двох жителів Шепетівщини ошукали онлайн: у поліції пояснюють як не стати жертвою шахраїв

Двох жителів Шепетівщини ошукали онлайн: у поліції пояснюють як не стати жертвою шахраїв

Сьогодні онлайн-продажі – актуальна тема для закупів багатьох, зокрема й у Шепетівському районі. Тому цей віртуальний майданчик, де є гроші, освоїли шахраї. Як не стати їх жертвою, купуючи онлайн, пояснюють правоохоронці.

За минулу добу двоє жителів краю звернулися до поліції із заявами про те, що їх ошукали.

35 тисяч гривень видурили псевдобанкіри із жительки Білогір’я. Їй днями зателефонувала невідома особа, що назвалась працівником банку. Під приводом авторизації в мобільному додатку шахраї заволоділи коштами жінки.

Полончанин намагався купити авто. Чоловік погодився із пропозицією “продавця” та переказав йому передоплату у сумі 50 тисяч гривень.

За усіма фактами дізнавачі Шепетівського РУП розпочали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Тож, правоохоронці вкотре нагадують громадянам, що працівники банків ніколи не проводять маніпуляцій з вашими рахунками дистанційно. Для цього потрібна ваша присутність, письмове підтвердження та згода. Покупки онлайн завжди здійснюйте за умови післяплати, коли ви впевнитесь, що насправді отримуєте замовлений вами товар.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.