Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Диво-парк у Нетішині пошкодили невідомі

Диво-парк у Нетішині пошкодили невідомі

Диво-парк у Нетішині пошкодили невідомі

Нетішинський диво-парк – відома на півночі Хмельниччини рекреаційна локація. Її особливістю є авторські скульптури місцевого митця. Помилуватися ними приїздять не лише мешканці Нетішина. Доглядають парк комунальники міста атомників. Вони і розповіли, що вже вкотре арт-простір зазнає пошкоджень від невідомих.

– У черговий раз «рясно» обмалювали фігури, особливо постраждала Гарбузова карета та Дракон, а казковій Алісі відбито ніс та частину пальця… Після тривалої перерви вчора ми відновили освітлення парку, відповідно запрацювали і камери відеоспостереження. Працівники КП «Комфорт» постійно, наскільки це можливо, всілякими засобами змивають фарбу на фігурах. Згодом вона з’являється знову. Цього разу, пофарбовано та розписано так деякі фігури, особливо Гарбузову карету, що не впевнена чи вдасться відмити. Я вже не кажу про фізичне пошкодження фігур. Прикро, що нашу працю зводять нанівець та безжально знищують те, що слугує не тільки окрасою та візитівкою міста, а й місцем комфортного відпочинку, – коментує директор КП «Комфорт» Марія Власюк.

Отак і живемо. Одні дбають про комфорт та затишок, а інші все те безсоромно знищують, бо не привчені поважати чужу працю і берегти навколишню красу, – кажуть у відділі із організаційних питань Нетішинської міськради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.