Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Екологи Шепетівського ЦЕНТУМу стали найкращими в Україні

Екологи Шепетівського ЦЕНТУМу стали найкращими в Україні

Екологи Шепетівського ЦЕНТУМу стали найкращими в Україні

З-поміж понад 60 учасників та учасниць з усієї України шепетівчани Катерина Школьнік та Макар Колеснік вибороли першість. Про конкурс, цю та інші перемоги і те, як зараз навчають еко-свідому молодь, поспілкувалися з керівницею учнів Оленою Коленчук.

Ідея центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді у Шепетівці – привити дітям любов до природи, розповісти про неї більше. Так, у ЦЕНТУМі діють профільні гуртки екологічного, декоративно-прикладного та вектору роботи з тваринами, рибками та птахами. Тут діє один із найкращих дендропарків регіону та країни. А учні разом із викладачами – постійні учасники конкурсів еко-спрямування. Часто, розповідає пані Олена, їх вихованці повертаються з перемогами.

– Наприклад, цей конкурс, у якому перемогли Макар та Катерина, – щорічний, – пояснює Олена Коленчук. – Цьогоріч він відбувався у режимі онлайн. Учасникам треба було надіслати ролик про роботу центру. Ми запропронували Макарові та Катерині взяти участь.

Гуртківці, каже пані Олена, відвідують ЦЕНТУМ ще зі свого третього класу. Діти переймаються еко- та патріотичною темою, тому гідно презентували досягнення закладу у сфері національно-патріотичної діяльності.

Загалом, на конкурс надіслали понад 60 відеоробіт. Нашу оцінили, як найкращу, – говорить керівниця гуртка. – Це не перша перемога нашого закладу. Раніше, в часи до карантину та повномасштабної війни, дітей заохочували – переможці їхали до табору при Національному еколого-натуралістичним центрі учнівської молоді.

Нині, в умовах війни, пояснює пані Олена, зміни відбулися не лише у конкурсних, а й у навчальних форматах. Із дітьми займаються дистанційно через програму Zoom. Зібрання можуть проводити лише для невеликих груп дітей, як це передбачено законодавством.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.