Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Економічні потрясіння в світі через війну в Україні: Угорщина запроваджує надзвичайний стан

Економічні потрясіння в світі через війну в Україні: Угорщина запроваджує надзвичайний стан

Економічні потрясіння в світі через війну в Україні: Угорщина запроваджує надзвичайний стан

Відсьогодні, з 25 травня, Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про введення в країні надзвичайного стану з півночі держави у зв’язку з війною в Україні та економічною кризою, до якої вона призвела. Про це повідомляє Суспільне.

Війна в Україні становить постійну загрозу Угорщині, а санкції, запроваджені Європейським Союзом проти Росії, призвели до зростання цін та економічних потрясінь, – звернувся до угорців Віктор Орбан.

Також угорський Прем’єр-міністр додав, що «світ перебуває на межі економічної кризи», Будапешт має лишатися осторонь війни в Україні й турбуватися насамперед про фінансовий добробут громадян, що «вимагає місця для маневру».

Надзвичайний стан дозволить уряду «негайно реагувати для захисту країни та родин угорців усіма можливими способами, – зазначив Орбан.

Перші рішення уряд має оголосити вже 25 травня. Востаннє надзвичайний стан в Угорщині запроваджували у зв’язку з пандемією коронавірусу в 2020 році.

Зазначимо, що оголошення про введення надзвичайного стану з’явилося після затвердження складу уряду Угорщини, а також підписання президенткою країни Каталін Новак поправки до конституції, яка дозволяє запроваджувати надзвичайний стан у разі збройних конфліктів чи гуманітарних криз у сусідній країні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.