Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Франц Скримський розповів про ситуацію у Полонській громаді (відео)

Франц Скримський розповів про ситуацію у Полонській громаді (відео)

Франц Скримський розповів про ситуацію у Полонській громаді (відео)

Міський голова Полонської громади Франц Скримський звернувся до мешканців громади. Відео на офіційному ресурсі оприлюднила інформаційна служба “Інфодім” сьогодні, 29 квітня.

Франц Скримський розповів про те, що громада нині працює у штатному режимі – медицина регіону (первинна та вторинна ланка), благоустрій та комунальні служби функціонують безперебійно.

– Місто прибирають, вода подається у будинки, – наголосив Скримський.

Окремо він акцентував на тому, що сьогодні комунальники та працівники самоврядування громади переказали частину своєї зарплатні на підтримку ЗСУ і закликав небайдужих жителів громади долучитись та підтримали Збройні сили України. Також міський голова розповів про ситуацію із постачанням електроенергії у громаді.

– Сьогодні на полонській тяговій підстанції сталась невелика аварія, тому прошу обмежити витрати електроенергії у зв’язку із тим, що наразі працюють лише три підстанції, – коментує Франц Скримський.

Очільник громади звернувся до полончан, аби ті не вмикали енергозатратної техніки: бойлерів для нагрівання води, мікрохвильових печей тощо.

– Упродовж двох-трьох днів, думаю, ми врегулюємо цю ситуацію, – сказав Скримський.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.