Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Ганнопільщина знову оповита глибоким смутком: загинув Захисник України Роман Добринчук

Ганнопільщина знову оповита глибоким смутком: загинув Захисник України Роман Добринчук

Ганнопільщина знову оповита глибоким смутком: загинув Захисник України Роман Добринчук

Знову у Ганнопільській громаді – сумна звістка. І знову в селі Довжки – непоправна втрата. Після важкого поранення на фронті та лікування в госпіталі м. Одеса помер Воїн, наш Захисник України Роман Костянтинович Добринчук.

  • Народився Роман 27.02.1990 року у селі Довжки, де закінчив школу. Здобув освіту в Національному університеті «Острозька академія». Створив сім’ю. У червні 2022 року пішов захищати Батьківщину, свободу, нас з вами… Та, на превеликий жаль, додому йому не судилося повернутися живим, – зазначили у Ганнопільській сільській раді. – 09.03.2024 року справжній Українець, дбайливий батько та син, чоловік, надійний друг, мужній захисник та справжній патріот України Роман Добринчук помер.

У Воїна залишилися мама, дружина, два сини.

  • У ці гіркі хвилини вся Ганнопільська громада поділяє горе сім’ї, схиляє голову в глибокій скорботі та висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Романа. Невимовний біль, лють і скорбота. Вічна слава і світла пам’ять Герою! Дякуємо тобі, Герою! Не пробачимо, доки житимемо! – додали у громаді.

Завтра,13 березня, орієнтовно об 11:20 у громаді просять усіх зустріти “живим коридором” траурний кортеж з тілом Захисника. Прощання та чин поховання відбудуться у селі Довжки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.