Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » «Гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф в Україні запрацювала при Нацполіції

«Гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф в Україні запрацювала при Нацполіції

«Гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф в Україні запрацювала при Нацполіції

Цілодобова «гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок агресії рф в Україні розпочала свою роботу. Рідні загиблих від рук окупантів можуть звернутися за консультаціями та роз‘ясненнями щодо процедури їх поховання. Про це повідомляють у Нацполіції.

Сотні вбитих та закатованих українців та українок виявили після звільнення населених пунктів Київщини. Наразі над пошуком та ідентифікацією загиблих мирних людей там цілодобово працюють поліцейські, – розповідає голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Тіла жертв військової агресії росії направляють на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Після проведення необхідних досліджень тіла загиблих передають родичам для поховання. Запам’ятайте номер: 0 894 201 867. Ця лінія працює цілодобово. Оператори готові надати необхідну консультацію та роз’яснення щодо процедури поховання, — повідомив Ігор Клименко.

Цю лінію просять використовувати суто за призначенням. З усіх інших питань можна звернутись за номером регіонального ГУНП. У Хмельницькій області – 0673800155 (за цим же номером можна залишити повідомлення у месенджері Telegram).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.