Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: 22-річний кам’янчанин Олександр Горний назавжди в нашій пам’яті

Герої поряд з нами: 22-річний кам’янчанин Олександр Горний назавжди в нашій пам’яті

Герої поряд з нами: 22-річний кам’янчанин Олександр Горний назавжди в нашій пам’яті

Шість років тому, у грудні, загинув український Оборонець із Кам’янця-Подільського Олександр Горний. Цей текст ми присвячуємо світлій пам’яті Героя.


Матеріал “Герої поряд з нами” ми створюємо за підтримки фонду “Family-UA”.


Олександр Горний – народився 8 вересня 1995 року у Кам’янці-Подільському. У рідному місті у 2015 році він закінчив місцеве ВПУ №14, де здобув фах монтажника інформаційно-комунікаційного устаткування. Його куратор Олександр Гаврилюк розповідає: хлопець був добрим, чуйним, люб’язним і привіт­ним.

Завжди брав участь у художній самодіяльності, малював і співав.

Хлопець був призваний на строкову службу, під час якої підписав контракт на подальше проходження виконання службового обов’язку заради захисту  рідної землі,розповідають у міській раді.

Олександр Горний. фото з фб-профілю Воїна

Після закінчення навчання вирішив піти у Збройні сили України. Його частина навіть охороняла Чорнобильську зону, потім підписав контракт і служив в АТО. Коли приїжджав до рідного міста, наві­дувався в училище та часто телефонував. І досі не віриться, що Саші більше немає…пригадує Олександр Гаврилюк.

Солдат номеру обслуги 11 ЗРП трагічно загинув 1 грудня 2017 р. в районі смт Гродівка, Покровський район, Донецька область.

Він був дуже добрий, чемний, завжди йшов до своєї мети – стати військовим. І ось навічно він залишився військовим. І Героєм України, і нашого міста. Вічна йому пам’ять. А рідним і близьким – найщиріщі співчуття, каже Денис Буймистр, друг Олександра.

В останній шлях Оборонця провели 6 грудня у Кам’янці-Подільському. Похований Олександр Горний на Алеї Героїв.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.