П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: оборона країни – справа кожного – Захисник з Хмельниччини

Герої поряд з нами: оборона країни – справа кожного – Захисник з Хмельниччини

Герої поряд з нами: оборона країни – справа кожного – Захисник з Хмельниччини

До повномасштабної війни він, як сам себе називає, був максимально цивільною людиною. Після 24 лютого 2022 року став одним із українських оборонців.

Історії тих, завдяки кому ми змогли прокинутися сьогодні жити та розвивати країну, розповідаємо у серії матеріалів “Герої поряд з нами”, за підтримки благодійного фонду “Family- UA”.

Саме під час однієї із волонтерських місій фонду ми познайомилися з Іваном (Дроном), аеророзвідником батальйону “Стугна”.

Коли закінчиться війна, – відповідає Воїн на питання, про що його не варто запитувати, і пояснює, – краще зосереджуватися на боротьбі і наближати перемогу.

До цього, каже Захисник, мають долучатися всі: і цивільні, і військові.

Розумієте, немає людей, ненароджених для війни. Вона прийшла до нас додому і ми маємо оборонятися. Чим раніше кожен з нас це зрозуміє, тим краще буде, адже буде більше часу на особисту підготовку, – зазначає Захисник.

Іван пригадує свій перший бойовий день, коли він не мав значного досвіду у військовій справі.

Із цивільного життя, коли працював у різних сферах, умів користуватися дроном. Командир спитав: “полетиш?”, я й “полетів”, – розповідає Іван.

Дрони називають очима армії, тож Іван та його побратими часто є мішенню для ворога.

Коли вже вони (росіяни ред.) зрозуміли, що таке оператори дронів, на нас почали “полювати”, – каже Воїн.

У боях втрачають техніку, тож потреба у ній – стала.

Авта та дрони – одна із найбільших потреб сьогодні, – каже він, – бо це наші “очі” та “ноги”, без яких не обійтися. Іноді ремонт техніки може обійтися дорожче, аніж купівля нової. На щастя, нас підсилюють волонтери.

Ця війна, каже Іван, – екзистенційна. Щось на кшталт простистояння двох цивілізацій – диктатури та громадянського суспільства. Тож, за своє стояти зараз має кожен.

І в тилу, і в зонах бойових дій ми всі боремося за Україну. Не забуваймо про це і стіймо до кінця, – наголошує Захисник.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.