П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: Олексій Корепанов у перші дні війни став на захист України та відав своє життя за незалежність

Герої поряд з нами: Олексій Корепанов у перші дні війни став на захист України та відав своє життя за незалежність

Герої поряд з нами: Олексій Корепанов у перші дні війни став на захист України та відав своє життя за незалежність

Даний матеріал підготовано в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA». Ми пишемо про Воїнів Хмельниччини – Захисників та Захисниць, що виборюють українську незалежність. Одним із них став 31-річний навідник Олексій Корепанов.

18 серпня 2023 року в Ярмолинцях провели в останній шлях загиблого Воїна – старшого солдата Олексія Корепанова. У пам’яті поколінь Захисник назавжди залишиться мужнім 31-річним Героєм, що віддав своє життя за Україну.

– Олексій з родиною проживав на Буковині, у с. Кам’янці Чернівецької області. Був учасником АТО. Після повернення з військової служби працював у Чернівцях в одній з міжнародних компаній. Тут познайомився зі своєю майбутньою дружиною, дівчиною Уляною, яка родом з Ярмолинців. У 2019 році пара побралася. Згодом подружжя переїхало на малу батьківщину Уляни в селище Ярмолинці, – розповідають у Ярмолинецькій громаді.

Коли на світанку 24 лютого 2022 року Україна здригнулася від страшних вибухів – росія почала повномасштабну війну, для Олексія це означало одне: він має стати на захист своєї країни. За кілька днів хлопець, не чекаючи повістки, добровольцем прийшов у військкомат, щоб вступити у лави Збройних сил України.

Служив Олексій навідником у штурмовій роті. Коли йшлося про військові справи, був небагатослівним. Казав, що все добре. За понад рік служби виконував завдання на Закарпатті, Чернігівщині, Житомирщині, на Запорізькому напрямку, – додають у Ярмолинецькій селищній раді.

Тим часом на Воїна чекало ще одне суворе випробування. Восени 2022 року не стало його дружини Уляни.

10 червня 2023 року в районі населеного пункту Новоданилівка Запорізької області під час виконання бойового завдання Олексій загинув. Однак, понад два місяці тіло Воїна офіційно вважалося невпізнаним. Лише 15 серпня рідні отримали сповіщення про його загибель, – зазначили в установі.

У глибокій скорботі залишилися мати, батько, сестра, родина дружини, друзі та побратими.

Олексій був людиною відкритою, з активною життєвою позицією. Любив тварин, коли проживав на Буковині, возився з голубами в голуб’ятні. Разом з дружиною часто здійснювали виїзди на велосипедах. Добрий та життєрадісний, світла душа, Воїн, який взяв зброю до рук для того, щоб захищати правду і свій народ, – зазначають його друзі.

Місцем останнього спочинку Героя стало кладовище в Ярмолинцях.

Спочивай з миром, мужній Воїне. Низько вклоняємось за наш захист. Вічна пам’ять Захисникові України!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.