Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » “Герої поряд з нами”: пам’яті Сергія Гіпса

“Герої поряд з нами”: пам’яті Сергія Гіпса

“Герої поряд з нами”: пам’яті Сергія Гіпса

Старшого механіка, водія Сергія Євгеновича Гіпса хвороба забрала на рідній землі. Його життя обірвалося 10 травня 2019 року у селі Стригани, що у Крупецькій ТГ. Із 2015 року Сергій Гіпс у лавах українських Оборонців захищав країну від росії.

Цей текст із серії “Герої поряд з нами” ми підготували за підтримки благодійного фонду “Family.ua” та присвячуємо його світлій пам’яті українського Захисника Сергія Гіпса.


Сергій Гіпс народився 7 серпня 1964 року у селі Стригани. Тривалий час мешкав на Житомирщині. Під час антитерористичної операції Сергій Гіпс добровольцем став до лав війська. Призваний у 4-ту хвилю мобілізації він потрапив у військову частину міста Житомир в окремий гаубичний самохідний артилерійський дивізіон. 

24 березня разом з іншими військовими прибув на Житомирський полігон повітряно-десантних військ. Навчання проходив у Дніпропетровській бригаді. Гіпс Сергій Євгенович був на посаді старшого механіка водія взводу батареї. Прослужив понад півтора року. Воював до 2016 року та був демобілізований.

У 2017 році Захисник повертається на малу Батьківщину, у Стригани. Земляки пригадують:

  • Жив скромно, як і тисячі інших Захисників, нічим особливо не вирізнявся серед односельців і говорити про війну не любив… Жив самотньо. Мав двох двоюрідних сестер, яких завжди вважав рідними. Одруженим не був.

22 червня 2017 року Сергія Гіпса вже Славутським ОМВК призвано вдруге. Він потрапив у ту саму військову частину.

  • Двічі він повертався до ведення бойових дій, але долею судилося померти на малій Батьківщині, на мирній землі – у рідному селі Стригани від підступної хвороби 10 травня 2019 року. Похований на кладовищі в с. Стригани, Шепетівського району, Хмельницької області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.