Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: шепетівчанин Денис Пивоварчук віддав життя за незалежність України

Герої поряд з нами: шепетівчанин Денис Пивоварчук віддав життя за незалежність України

Герої поряд з нами: шепетівчанин Денис Пивоварчук віддав життя за незалежність України

Даний матеріал підготовано в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA». Ми пишемо про Воїнів Хмельниччини – Захисників та Захисниць, що виборюють українську незалежність. Одним із них став боєць – Денис Володимирович Пивоварчук.

Денис Пивоварчук – старший солдат, навідник першого кулеметного відділення, кулеметного взводу другої стрілецької роти. Народився 24 березня 1987 року у селі Червоний Цвіт Шепетівського району, згодом родина переїхала до Шепетівки.

Навчався в ЗОШ №8. Після закінчення школи був призваний до лав ЗСУ, а після служби в армії, у 2005 році, хлопець влаштувався в Шепетівську виправну колонію №98 на посаду молодшого інспектора-кінолога служби охорони, – зазначають у Шепетівській міській раді.

Як зазначають його колишні колеги, Денис був порядною, чесною, справедливою людиною. Завжди “простягав” руку підтримки, допомагав і словом, і ділом. Крім того, був відмінним працівником, на якого рівнялися інші.

17 вересня 2011 року Денис одружився з рівнянкою Оленою. Подружжя наполегливо працювало, налагоджували своє життя. У 2013 році у родині народився син Владислав, в 2014 році – донечка Ольга.

– З початком повномасштабного вторгнення, Денис, відправивши дружину з дітьми у безпечне місце, вирішив стати на захист Батьківщини. Не вагаючись, 25 лютого 2022 року, зранку вирушив до військкомату, звідки і був мобілізований до лав Збройних сил України. І на війні він був одним із кращих – справжній чоловік, патріот і Воїн. Денис був неодноразово відзначений командуванням. За незламність духу, хоробрість, проявлену стійкість та відмінне виконання військового обов’язку, а також вагомий особистий внесок у захист України був нагороджений подякою народного депутата України, – додають у міській раді.

Хлопець навіть на війні намагався впорядкувати простір навколо себе, полюбляв готувати, даруючи побратимам відчуття домашнього затишку. Був за друга, брата та батька. Маючи досвід служби, розумів важливість постійного догляду за військовим спорядженням та своїм прикладом надихав товаришів по службі.

У пам’яті побратимів назавжди залишиться його щира усмішка. Оптиміст та мрійник, Денис завжди хотів мати багато дітей. Вже під час війни в родині з’явився ще один син – Дем’ян, маленька копія татка, який знатиме батька лише за світлинами та спогадами найрідніших. Сім’я для Дениса була понад усе. Він мріяв побудувати великий будинок на рідній землі, саме тут – в Шепетівці, виховувати дітей, бавити онуків. Та, жорстока війна зруйнувала його майбутнє, – зазначили в установі.

Денис Володимирович Пивоварчук загинув 5 жовтня 2023 року, відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.