Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Герої поряд з нами»: світлій пам’яті солдата Віктора Решетюка із Дунаєвеччини

«Герої поряд з нами»: світлій пам’яті солдата Віктора Решетюка із Дунаєвеччини

«Герої поряд з нами»: світлій пам’яті солдата Віктора Решетюка із Дунаєвеччини

8 січня 2024 року при виконанні бойового завдання із захисту України обірвалося життя інспектора прикордонної служби 2-ої категорії, кулеметника прикордонної комендатури швидкого реагування військової частини Віктора Анатолійовича Решетюка з Дунаєвеччини. Воїну назавжди залишиться 56.

Цей текст із серії «Герої поряд з нами» ми підготували за підтримки благодійного фонду «Family.ua» та присвячуємо його світлій пам’яті українського Захисника Віктора Решетюка.

  • Боєць загинув, отримавши травми внаслідок вибухової хвилі, біля населеного пункту Землянки Чугуївського району Харківської області. Віктор Решетюк був з села Сивороги Дунаєвецької громади, – розповіла голова Дунаєвецької міської ради Веліна Заяць.

Як зазначила діловод села Сивороги Лілія Гоцуляк, Віктора мобілізували до лав ЗСУ навесні 2023 року.

  • Важкий біль і надто свіжа рана в серцях тих, хто знав Віктора Анатолійовича за життя. У мирному житті односельчани знали його як працьовитого, відповідального, сумлінного і доброзичливого чоловіка. Таким він був, таким він залишиться навіки, – повідомили в Дунаєвецькій тергромаді.

У чоловіка залишились дві доньки, мати, брат і дві сестри. Поховали Віктора Решетюка у рідному селі Сивороги.

Нещодавно, 19 травня 2024 року, у його рідному селі Сивороги Дунаєвецької  тергромади відкрили меморіальну дошку в пам’ять про загиблого Воїна Віктора Решетюка.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.