Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: світлій пам’яті старшого сержанта Конончука

Герої поряд з нами: світлій пам’яті старшого сержанта Конончука

Герої поряд з нами: світлій пам’яті старшого сержанта Конончука

Сьогодні, 29 листопада, минає рік з дня загибелі українського Воїна, нашого земляка, старшого сержанта Сергія Конончука, заступника начальника зенітної ракетної обслуги зенітної ракетної батареї зенітного ракетного Шепетівського полку.

Світлій пам’яті Захисника про його життя та боротьбу говоримо у матеріалі “Герої поряд з нами”, який ми реалізуємо за підтримки благодійного фонду “Family-UA”.


Судилківчанин Сергій Конончук народився 17 липня 1980 року. У рідному Судилкові він закінчив школу, після чого вступив до Шепетівському ПТУ-20, де здобув спеціальність «Регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів; монтажник радіоелектронної апаратури та приладів».

Після проходження строкової служби у внутрішніх військах МВС України в Криму, виявив бажання продовжити військову службу за контрактом у в/ч. Потім близько 15 років працював у Шепетівській виправній колонії, та доля знову повернула його до військової служби.

З 2021 року Оборонець обіймав посаду заступника начальника зенітної ракетної обслуги.

Разом з дивізіоном виїхав к район ведення бойових дій, де брав участь у складі сил та засобів, які беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони у Донецькій та Луганській областях.

Демонструючи найкращі фахові якості, Сергій Конончук неодноразово виконував завдання в умовах загрози для життя.

Оборонець – двічі кавалер ордену “За мужність”. Указами Президента України, «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», старшого сержанта Конончука Сергія Васильовича двічі було відзначено державними нагородами:

  • указом №449/2022 від 28 червня 2022 року – орденом «За мужність» III ступеня;
  • указом №48/2023 від 4 серпня 2022 року – орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно).

Вічна світла пам’ять і доземний уклін воїну-захиснику – старшому сержанту Сергію Конончуку!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.