
У важких боях загинув Воїн-лісівник із Шепетівщини, який понад 20 років пропрацював у лісовій галузі і воював з першого дня повномасштабного вторгнення.
Цей текст із серії “Герої поряд з нами” ми підготували за підтримки благодійного фонду “Family.ua” та присвячуємо його світлій пам’яті українського Захисника Олександра Галицького.
- Олександр Галицький народився в селі Вербівці Шепетівського району, там закінчив місцеві школу. Згодом була строкова військова служба в силах спеціального призначення Національної гвардії України. У 2002 році чоловік долучився до родини лісівників Шепетівщини, – розповідають у лісокомплексі філії «Шепетівське лісове господарство» ДП «Ліси України».
Оптиміст, був завжди позитивний, а ще справедливий. Олександр пропрацював у лісовій галузі понад 20 років. За цей час завоював авторитет серед колег та керівництва. Неодноразово отримував нагороди за професіоналізм.

- Чоловік завжди був патріотом, тому без вагань став на захист України з першого дня повномасштабного вторгнення. Був водієм відділення підвозу артилерійського дивізіону. Військовий шлях Олександра тривав довгі і виснажливі 2,5 роки. Проте у нелюдських умовах фронту Воїн-лісівник завжди проявляв стійкість, відвагу та мужність, – додали в установі.
10 червня 2024 року Олександр Галицький прийняв свій останній бій. Герой загинув у результаті отриманих поранень на східній околиці населеного пункту Костянтинівка Краматорського району Донецької області.
- Це велика втрата для підприємства, яка не залишила жодного працівника байдужим. Адже таких відповідальних, авторитетних працівників, а головне майстерних колег не легко знайти. Олександр неймовірно кохав свою дружину та дітей. Був гарним сином. Душа кожної компанії: веселий, справедливий, чесний, працьовитий. Він був прикладом справжнього чоловіка, сина і друга, – відгукуються про Олександра колеги-лісівники, яких сколихнула новина про важку втрату. – Висловлюємо співчуття дружині Людмилі, синам Назару та Нестору, мамі Любові Іванівні, родині та усім близьким. Вічна памʼять і шана Воїну-лісівнику Олександру Галицькому!