П’ятниця, 14 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Головнокомандувач ЗСУ вручив за мужність і героїзм грошовий сертифікат військовому з Хмельниччини

Головнокомандувач ЗСУ вручив за мужність і героїзм грошовий сертифікат військовому з Хмельниччини

Головнокомандувач ЗСУ вручив за мужність і героїзм грошовий сертифікат військовому з Хмельниччини

Геннадій Синявський родом із Хмельницького, начальник медичного пункту одного із батальйонів, окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка. З березня 2022 року виконує бойові завдання із захисту територіальної цілісності й недоторканості України та відсічі збройної агресії російської федерації. Нещодавно він отримав грошовий сертифікат, який військовому особисто вручив Головнокомандувач ЗС України, генерал-полковник Олександр Сирський.

Геннадій Синявський виконував бойові завдання на території Миколаївської, Херсонської та Донецької областей.

  • У січні 2024 року в районі одного із населених пунктів Донецької області, під щільним обстрілом противника здійснив евакуацію тіла загиблого побратима, наражаючи своє життя на небезпеку, – повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Хмельницького ОТЦК та СП.

Геннадій Миколайович постійно займається комплектуванням медичного майна та забезпеченням медичного та стабілізаційного пунктів обладнанням. Також систематично проводить організацію евакуації поранених та загиблих з поля бою.

У вільний від виконання основних обов’язків час здійснює організацію та надання медичної допомоги цивільному населенню під час чергування на медичній точці, що страждає від постійних обстрілів з боку збройних сил рф.

  • За мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, Геннадій Миколайович нагороджений грошовим сертифікатом. Сертифікат військовослужбовцю особисто вручив Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський, – додає Служба зв’язків з громадськістю Хмельницького ОТЦК та СП.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.