Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » “Готелі” для комах з’явились на Шепетівщині

“Готелі” для комах з’явились на Шепетівщині

“Готелі” для комах з’явились на Шепетівщині

Будиночки або, як ще їх називають, “готелі” для комах (Insect Hotels) встановили на території Національного природного парку “Мале Полісся”, що у Шепетівському районі. У Парку розповідають, що таким чином вони підтримали ідею, яка зародилася в Англії і за останні півстоліття перетворилась на справжній світовий тренд.

  • Ці споруди не лише естетично доповнюють сади, парки чи ліси, але й відіграють важливу роль у збереженні корисних видів комах. І це дуже важливо, адже вони відіграють життєво необхідне значення у запиленні рослин, контролі популяції шкідників та розкладанні органічних речовин, тим самим підтримуючи нормальне функціонування природних та штучних екосистем, – розповіли в НПП “Мале Полісся”.

Працівники власноруч виготовили та встановили на попередньо підібраних локаціях в межах території Парку чимало будиночків для комах.

  • Будиночки для комах мають естетичний, компактний вигляд. Тож, можуть використовуватись і для психоемоційного розвантаження, і як наочний посібник з вивчення комах, – стверджують науковці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.