Субота, 29 Січня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » Грався із сірниками: в сусідньому з Шепетівським регіоні в пожежі загинула дитина (відео)

Грався із сірниками: в сусідньому з Шепетівським регіоні в пожежі загинула дитина (відео)

Грався із сірниками: в сусідньому з Шепетівським регіоні в пожежі загинула дитина (відео)

Трагедія сталась у селі Велика Цвіля, Новоргад-Волинського району, що межує з Михайлюцькою ТГ. 18 серпня о 15.05 до місцевого пункту ДСНС надійшов виклик про пожежу в сіннику на одному з подвір’їв.

Жінка почула тріскотіння шиферу та викликала рятувальників. Прибувши за викликом, вогнеборці побачили, що вогнем повністю охоплено споруду. Зі слів господарів, всередині могла знаходитися їхня малолітня дитина, – розповідають у пресслужбі ДСНС.

При гасінні рятувальники дійсно знайшли тіло 6-річного хлопчика. Дитина була без ознак життя. О 16.15 пожежу ліквідували повністю, на давши їй перейти на будинок, що знаходився поруч.

Попередньою причиною займання стали дитячі пустощі з вогнем. Місяць тому, аналогічна пожежа сталась на Білогіщині. Через дитячі пустощі в селі Переросле зайнявся сінник. На момент приїзду ДСНСників вогонь охопив площу в тридцять квадратних метрів (це розміри середньостатистичної однокімнатної квартири). У пожежі ніхто не постраждав.

Рятувальники закликають батьків бути уважними до дозвілля їх дітей та нагадувати малечі правила поводження з вогнем та легкозаймистими предметами.

Популярні пости