Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Грицівська громада отримала шкільний автобус

Грицівська громада отримала шкільний автобус

Грицівська громада отримала шкільний автобус

З початком повномасштабного військового вторгнення рф в Україну кожна сфера діяльності в державі зазнала певних втрат, не стала виключенням й освітня галузь. За рік війни громади Хмельниччини пожертвували 84 шкільних автобуси для потреб Збройних Сил України та біженців, яких евакуювали з окупованих територій. Про це повідомляє Хмельницька ОВА.

Аби компенсувати брак транспорту в навчальних закладах області, Міністерство освіти Фінляндії в рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України передали для Хмельниччини три пасажирські автобуси. Відтепер вони служитимуть в закладах освіти Дунаєвецької, Грицівської та Закупнянської територіальних громад, – додали в ОВА.

Передали ключі новим власникам начальник ОВА Сергій Гамалій та заступник Володимир Юр’єв. Очільник ОВА запевнив представників громад, що подібна ініціатива буде продовжуватися і надалі, адже в області залишається потреба в автобусах для закладів освіти.

Впродовж 2023 року, окрім придбання нових шкільних автобусів за кошти державного бюджету, обласна військова адміністрація докладатиме зусиль та залучатиме благодійні організації задля поповнення шкільних автопарків Хмельниччини, – додав Сергій Гамалій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.