Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Hyundai E&C та Енергоатом обговорили напрямки розбудови української атомної генерації

Hyundai E&C та Енергоатом обговорили напрямки розбудови української атомної генерації

Hyundai E&C та Енергоатом обговорили напрямки розбудови української атомної генерації

Hyundai E&C зацікавлена у співпраці з Енергоатомом: таку інформацію оприлюднили на офіційному телеграм-каналі НАЕК.

Пріоритетні напрями розбудови української атомної генерації обговорили в. о. голови правління Енергоатома Петро Котін з регіональним директором Hyundai E&C Хьоном Хваном Паком.

Як зазначив Котін, НАЕК разом зі своїми партнерами працює над впровадженням нових «атомних» проєктів.

  • Передусім, зведення нових блоків на майданчику Хмельницької АЕС за технологією АР1000 від Westinghouse, впровадження в Україні технології SMR тощо, – йдеться у повідомленні пресслужи Енергоатому.
  • Задля досягнення поставлених цілей ми зацікавлені у співробітництві з новими партнерами. Тож, Hyundai E&C міг би брати участь у цих проєктах, – сказав Петро Котін.

Хьон Хван Пак, висловивши підтримку Україні, повідомив про бажання поглибити співпрацю між компаніями.

  • Південнокорейська компанія готова долучитись до українських проєктів з розширення атомної генерації, а також впровадження спільних інноваційно-дослідницьких проєктів. У межах зустрічі очільник НАЕК розповів про ситуацію на тимчасово окупованій росіянами Запорізькій АЕС. Він висловив сподівання, що тиск міжнародного співтовариства допоможе змусити росіян покинути найбільший в Європі атомний об’єкт. І зауважив, що після повернення ЗАЕС під контроль України Енергоатом розраховуватиме на підтримку своїх партнерів задля відновлення безпечної експлуатації станції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.