Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » “Інтегрований табір вихідного дня”: у Нетішині дітям ВПО організували пізнавальний день у громаді

“Інтегрований табір вихідного дня”: у Нетішині дітям ВПО організували пізнавальний день у громаді

“Інтегрований табір вихідного дня”: у Нетішині дітям ВПО організували пізнавальний день у громаді

У Нетішині волонтери «Жіночого батальйону»розпочали роботу по закладеному і схваленому координаторами та партнерами мініпроєкту “Інтегрований табір вихідного дня”. Він реалізується у межах проєкту “Надання екстреної допомоги внутрішньо переміщеним особам у Вінницькій та Хмельницькій області” в партнерстві з БО Міжнародний благодійний фонд “Руки друзів”, за підтримки Гуманітарного Фонду України Управління ООН з координації гуманітарних справ /OCHA Ukrainе.

Головна його мета – адаптувати на новому місці дітей, які вимушено залишили свої домівки через війну. Для цього волонтери урізноманітнюють дозвілля своїх вихованців, організовуючи різні цікаві заходи, – зазначають волонтери.

У перший день роботи табору маленьким гостям з Донеччини та Луганщини, Запорізької та Херсонської областей провели екскурсії  пожежники й поліціянти Нетішина. Інтерактивна екскурсія відділком та Музеєм історії внутрішніх справ завершилась у кінологічному центрі, де чотирилапі помічники поліцейських, службові собаки Рік та Лола, потішили відвідувачів.

Також діти побували в міській раді та отримали подарунки в сесійній залі міста. Потім всі дружно пообідали в піцерії «Дрова». По завершенню заходу куратори Наталя та Віктор вручили дітям гігієнічні дитячі набори, – додали організаторки.Ідея проведення «Інтегрованого табору вихідного дня» сподобалася всім учасникам, адже діти-переселенці отримали максимум задоволення. А щасливі очі маленьких українців – це теж крок до Перемоги!

Популярні пости