Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Інвестування в криптоактиви: поліція застерігає мешканців Шепетівщини від шахрайської схеми

Інвестування в криптоактиви: поліція застерігає мешканців Шепетівщини від шахрайської схеми

Інвестування в криптоактиви: поліція застерігає мешканців Шепетівщини від шахрайської схеми

Під виглядом інвестицій у проєкти шахраї виманюють у людей гроші. Про таку шахрайську схему попереджують мешканців регіону у поліції.

Шахраї, переписуючись у месенджерах, створюють у потерпілих враження, що вони займаються торгівлею на фондових біржах, і під виглядом інвестицій у прибуткові проєкти виманюють кошти довірливих громадян.

Жертвою такої шахрайської схеми стала 38-річна хмельничанка. В одному з онлайн-каналів жінка переписувалась із невідомою особою. Та обіцяла легкий прибуток від вкладів у криптоактиви. 

Потерпіла перерахувала 5 000 гривень на вказаний рахунок, після чого отримала повідомлення про надходження дивідендів. Коли ж жінка вирішила вивести кошти, їй повідомили, що для цього необхідно сплатити ще понад 5 тисяч гривень, які повернуться разом з усіма вкладеннями. Однак, зробивши переказ, потерпіла не отримала, ані своїх 10 тисяч гривень, ані обіцяного прибутку. Зрозумівши, що її ошукали, хмельничанка звернулась у поліцію.

Поліціянти проводять перевірку і встановлюють усі обставини події та закликають громадян не довіряти пропозиціям про легкий заробіток в інтернеті й не інвестувати кошти в сумнівні проєкти.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.