Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Історія трьох дитячих доль у Плужненській громаді

Історія трьох дитячих доль у Плужненській громаді

Історія трьох дитячих доль у Плужненській громаді

У Плужненській громаді, що на Хмельниччині, в листопаді 2021 року ще зовсім молода мама померла, залишивши трьох маленьких дівчаток. Наймолодшій Мар’янці було лише 2 місяці, середній Настуні – 2 рочки, а найстаршій Катрусі – 9.

– Рідні дідусь та бабуся не мали змоги взяти дітей під опіку з різних причин, тому питання про влаштування дітей в родину стало першим номером у Плужненській сільській раді. Хотілось, щоб діти не потрапили в державні заклади з подальшим усиновленням, а мали повноцінну родину тут, де вони народилися,зазначають у Плужненській сільській раді.

І, як кажуть у громаді, цим діткам допоміг Всевишній, бо одразу після тимчасового влаштування в родину Хомяк Ольги Іванівни, яка була дуже близька цим дітям, вона виявила бажання взяти всіх трьох дівчаток під опіку. На заваді не став ні її п’ятидесятирічний вік, ні ще молодші за віком діти.

– Ольга Іванівна в «турборежимі» зібрала пакет документів, який необхідний для взяття дітей під опіку, та дуже швидко стала дітям люблячою мамою та надійним другом, – додають у сільській раді.

Як розповідають у громаді, на теперішній час Мар’яночці вже дев’ять місяців. Вона сидить, має гарний апетит, пізнає світ, добре розвинута та кмітлива дівчинка. Старші сестрички Настуня та Катруся піклуються про молодшу – бавляться та добре навчаються. Зокрема, коли Катрусю запитали, що вона любить, дівчинка відповіла: “Люблю Україну і свою родину”.

Родина Ольги Іванівни та Олександра Адамовича Хомяків заслуговує на велику шану, бо в такий важкий час взяли на себе відповідальність за життя та здоров’я трьох маленьких сердечок, аби ті зростали в люблячій їх родині та були щасливі, – зазначили у Плужненській громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.