Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Історія українського оберегу»: у Шепетівці відбувся майстер-клас з виготовлення свічок

«Історія українського оберегу»: у Шепетівці відбувся майстер-клас з виготовлення свічок

«Історія українського оберегу»: у Шепетівці відбувся майстер-клас з виготовлення свічок

З нагоди Міжнародного дня музеїв у краєзнавчий відділ Музею пропаганди завітали вихованці Відділення денного перебування Шепетівського територіального центру на майстер-клас з виготовлення свічки з вощини «Історія українського оберегу».

На початку заняття з присутніми поговорили про українські звичаї і традиції, зокрема, яких вони дотримуються, а також за допомогою дидактичного матеріалу виконали цікаві завдання, – розповідають музейники.

Перед тим, як приступити до творчої роботи, ознайомилися з такими народними оберегами українців, як: вишиванка, рушник, хустка, віночок. Також пригадали обереги з рослинного і тваринного світів.

Разом з науковою співробітницею вихованці із задоволенням взяли участь у майстер-класі з виготовлення свічки з вощини. Адже саме вона дарує тепло та затишок, набуває не лише практичного, а й символічного значення – символ небесного вогню, – додали у Музеї. – У творчій атмосфері з гарним настроєм відвідувачі виготовили справжній український оберіг, який залишиться з ними і як згадка про музейне заняття.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.