П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславщина проводжає Оборонця “на щиті”

Ізяславщина проводжає Оборонця “на щиті”

Ізяславщина проводжає Оборонця “на щиті”

У ці хвилини до Ізяславської ТГ “на щиті” повертається український Захисник, наш земляк із села Білогородка Володимир Гринчук.

53-річний оператор відділення управління, командир батареї реактивної артилерійської батареї Гринчук Володимир Васильович загинув на російсько-українській війні.

  • Смерть забрала нашого вольового та мужнього Воїна 30 січня 2024 року в одній із найгарячіших точок цієї війни – на Донеччині. Весь цей період Оборонець вважався зниклим безвісти. У рідних бійця жевріла надія, проте дива не трапилося. Нарешті знайшовся, та, на жаль, мертвим… Важко знайти слова втіхи для рідних, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий Воїн – це шрам на душі кожного з нас, – кажуть у громаді.

Вшановуючи пам’ять Захисника, на території Ізяславщини у період з 5 по 7 лютого 2024 року включно оголосили триденну загальногромадську жалобу.

На знак скорботи за Воїном на будівлях та спорудах місцевого самоврядування буде приспущено державні прапори, а також обмежено проведення розважально-танцювальних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.