П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславщина у скорботі: на Донеччині загинув Захисник України

Ізяславщина у скорботі: на Донеччині загинув Захисник України

Ізяславщина у скорботі: на Донеччині загинув Захисник України

Ізяславська міська територіальна громада знову зазнала непоправної втрати – у важких боях з російськими окупантами загинув ще один новітній Герой, солдат, гранатометник гірсько-штурмового взводу, білогородчанин Дерда Ярослав Миколайович.

Життя вольового та мужнього Воїна обірвалось 11 грудня 2022 року під час відбиття штурмових дій противника у найгарячішій точці цієї війни – на Донеччині. Ярославу виповнився всього лиш 41 рік, попереду було ще ціле життя, – зазначили  в Ізяславській міській раді.

З перших днів повномасштабної війни Ярослав пішов добровольцем захищати рідну землю від окупанта. Без чоловіка залишилась дружина, без батька – донька, друзі – без вірного товариша.

У ці скорботні дні вся Ізяславська міська територіальна громада глибоко сумує та співчуває родині Ярослава. Туга й біль переповнюють серця кожного мешканця Ізяславщини, ненька-Україна втратила свого відважного Захисника. Пам’ять про нашого земляка, який поклав життя за мирне небо над головою, завжди буде жити в серцях, – додають у міській раді.

Про дату та час прибуття транспорту із тілом загиблого земляка та чину поховання буде повідомлено додатково.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.