Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Калюжі крові, рештки худоби, побутові відходи: на Хмельниччині виявили несанкціоноване сміттєзвалище

Калюжі крові, рештки худоби, побутові відходи: на Хмельниччині виявили несанкціоноване сміттєзвалище

Калюжі крові, рештки худоби, побутові відходи: на Хмельниччині виявили несанкціоноване сміттєзвалище

На Хмельниччині, за кілька кілометрів від Летичева, жителі громади виявили несанкціоноване сміттєзвалище: купи не похованих решток худоби, побутові відходи, калюжі крові. Громада написала скаргу до Держпродспоживслужби, аби працівники установи провели перевірку.

– Це взагалі екологічна катастрофа тут у нас. Все це піде в землю, піде в наші криниці, ми його будемо пити, будуть пити наші діти та внуки, – говорить представниця громадської ради.

Голова Хмельницької обласної організації «Укрприрода» Юрій Резніков зазначив, що відходи впливають і на санітарний стан, і навіть на клімат. Це дуже жорстко регулюється і мало б бути на контролі органів влади, санітарних служб.

Кар’єр не є герметично захищеним від ґрунтових вод. Для того, щоб зробити якийсь смітник, там мала бути гідроізоляція, від того, щоб дощові води, які проникають через ці відходи, не забруднювали ґрунтові води, підземні води. Для того, щоб «припудрити очі», можна, звісно, згорнути туди, присипати зверху і все. Очі не бачать і все добре, але процеси забруднення навколишнього середовища відбуваються, – пояснив очільник «Укрприроди».

За словами начальника Летичівського управління головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Віталія Тимчака, 3-го серпня вони отримали скаргу від жителів селища на несанкціоноване сміттєзвалище. Зокрема вони мають десять днів на розгляд скарги та надання відповіді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.