Субота, 27 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельничанка Аліна Марущак здобула абсолютне чемпіонство у важкій атлетиці на чемпіонаті світу

Хмельничанка Аліна Марущак стала першою українкою, яка здобула абсолютне чемпіонство у важкій атлетиці на чемпіонаті світу з цього виду спорту у Ташкенті (Узбекистан). Вона виграла три золоті медалі: в ривку (113 кг), поштовху (135 кг) та двоборстві (248 кг) у неолімпійській ваговій категорії до 81 кілограмів. Про це повідомляє ХМ-ІНСАЙД.

– Ви перша жінка в історії України, яка стала абсолютною чемпіонкою світу. Без перебільшень, ви є прикладом для наслідування молодому поколінню, адже у такому юному віці, 24 роки, вибороти першість для нашої країни – це неабиякий показник наполегливості, цілеспрямованості та професіоналізму, – підкреслив Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОДА.

Спортсменку з перемогою вітала влада Хмельниччини. Міський голова Олександр Симчишин вручив сертифікат на 30 тисяч гривень та на земельну ділянку у Південно-Західному мікрорайоні Хмельницького. Грошову винагороду отримав і її тренер Володимир Болгарин. Крім того, як зазначив мер міста, обоє наступного року будуть отримувати місячні стипендії міського голови.

Нагадаємо, Аліна Марущак – вихованка Хмельницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».