Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина готова прийняти евакуйованих херсонців: очільник області здійснив перевірку гуртожитків для ВПО

Хмельниччина готова прийняти евакуйованих херсонців: очільник області здійснив перевірку гуртожитків для ВПО

Хмельниччина готова прийняти евакуйованих херсонців: очільник області здійснив перевірку гуртожитків для ВПО

Країна-терорист росія вкотре завдала непоправних збитків Україні, підірвавши дамбу Каховської ГЕС, яка стримувала мільйон тонн води Каховського водосховища. Руйнація цієї споруди призвела до екологічної та гуманітарної катастрофи на території Херсонської області, що своєю чергою змусило в екстреному порядку залишити свої домівки тисячі жителів тих територій. Хмельниччина, як регіон-побратим Херсонщини, готова прийняти та надати прихисток потерпілим.

Перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін виїхав із терміновою перевіркою місць майбутнього проживання внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від штучно створеного стихійного лиха, – зазначають у Хмельницькій ОВА.

Сергіій Тюрін зазначив, що у результаті цього терористичного акту близько 16 тисяч людей на правобережжі Херсонщини перебувають у критичній зоні. Є загроза затоплення до 80 населених пунктів.

– Ми усвідомлюємо, що підтоплених населених пунктів буде тільки більше, а це означає – ще більше евакуйованих мешканців, але ми до цього готові. Нині обласні військові адміністрації, разом з місцевою владою, роблять усе, щоб всією країною ліквідувати наслідки, які завдала держава-терорист, – наголосив посадовець.

Наразі відбувається евакуація жителів з тих місць автобусами до Херсона, потім до Миколаєва і звідти – до Хмельницького, Одеси, Кропивницького, Києва та інших міст.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.