Неділя, 4 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: як працюватиме система оповіщення ДСНС

Хмельниччина: як працюватиме система оповіщення ДСНС

Хмельниччина: як працюватиме система оповіщення ДСНС

67% населення покриває система інформування ДСНС. Про це вчора, 29 вересня, на брифінгу розповів Роман Примуш, заступник голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Про тестування, особливості роботи та як працюватиме ця система в реальному режимі – далі в тексті.

За період тестування системи, з 7 по 23 вересня, у кожному регіоні відправляли по 8 сповіщень.

Саме така кількість сповіщень пояснюється тим, що ми відправляли їх, виявляли недоліки, а потім тестували, як ці недоліки було усунено, – каже Примуш. – Вже зараз можна сказати, що на початку тестування покриття абонентів становило 41%. Зараз система досягла 67% покриття і це гарний показник, враховуючи швидкість налаштування. Також вдалося налаштувати більш старі моделі телефонів, щоб вони також могли приймати сигнал екстрених повідомлень.

Також фахівці окремо перевірили роботу системи у повному навантаженні, коли одночасно надсилаються повідомлення по всій країні. Зі слів Примуша, швидше за все, одночасно не доведеться повідомляти всю державу про екстрені ситуації, лише по регіонах.  

Наразі спеціалісти працюють над тим, щоб налаштувати операційні системи старшого покоління – 2015-2018 років.  Ми закликаємо мешканців оновлювати свої оперативні системи, щоб вони підтримували новинки, які запроваджуються. Зараз ми працюємо над тим, щоб сповіщення приходили і на кнопкові телефони, бо частина власників таких телефонів ще їх не отримують, – пояснив він.  – Якщо громадянин має зовсім застарілу модель телефону, то він буде отримувати сповіщення за допомогою вже діючих систем. 

Повідомлятимуть користувачів про реальні загрози по регіонах уже з грудня. При цьому, Роман Примуш пояснив, що ДСНС не відслідковує місцезнаходження людини та не збирає її особисті дані:

Система працює по-іншому, ніж просто смс-сповіщення. Ми просто відправляємо сигнал на базову станцію, а базова станція вже відправляє його на телефон.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.