Вівторок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: як замість готельєра не втрапити на шахрая

Хмельниччина: як замість готельєра не втрапити на шахрая

Хмельниччина: як замість готельєра не втрапити на шахрая

Шахрайська схема зі здачею в оренду житла у курортних містечках напередодні свят – “актуальна” і діє уже декілька років. Використовують зловмисники її і цьогоріч. Жертвою такої афери став наш земляк із Хмельниччини. Як не втратити кошти на псевдооренді – пояснюють правоохоронці.

Шахраї виманили у мешканця Хмельниччини 20 тисяч гривень. Саме таку суму він мав переказати за три дні проживання у Буковелі. Оголошення про оренду будиночка на цьому курорті чоловік знайшов в Інстаграмі.

Ціна йому видалась досить привабливою, тому після нетривалої переписки з начебто орендодавцем перерахував на зазначений ним рахунок понад 20 тисяч гривень за три дні проживання. Одразу після цього «орендодавець» зник з соціальної мережі, не залишивши і сліду. 

Аби не стати жертвою шахраїв, слід дотримуватися цих правил:

  • використовуйте лише перевірені ресурси для бронювання чи пошуку житла в оренду;
  • за допомогою онлайн-карт та пошукових ресурсів перевірте, чи взагалі існує така адреса, і що саме за нею знаходиться (шахраї часто використовують чужі фото з інтернету і зазначають неіснуючі адреси помешкань);
  • якщо від вас наполегливо і під різними приводами вимагають повну передплату – одразу відмовляйтесь. Дуже висока ймовірність, що ви натрапили на шахраїв;
  • перевірте фото будинку, який вам сподобався, через функцію пошуку схожих зображень у Google  і співставити знайдену інформацію. Якщо шахраї використали чуже фото, ви таким чином зможете знайти достовірну інформацію про об’єкт, який вас зацікавив.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.